משייפות/מלטשות | זוקו שילובים

מלטשת או בשמה השני משייפת יכולה להגיע בסוגים , עוצמות ושימושים שונים ומגוונים. המלטשת משמשת למגוון רחב של פעולות כגון החלקה, שיוף, שינוי צורה ופוליש ומקובל להשתמש בה בעיקר בתחומי הפחחות השונים, מוצרי עץ וגם בשיוף והחלקה של חומרים כגון מתכת, פלסטיק, אבן, קירות ועוד. פעולת הליטוש עצמה מתרחשת כאשר מתקיים חיכוך של נייר הליטוש עם השכבה המחוספסת.

קיימים מספר סוגים של מלטשות חשמליות ופניאומטיות כגון מלטשת רוטטת ומלטשת אקסצנטרית. לכל מלטשת יתרונות מיוחדים אשר באים לידי ביטוי בעבודה עם חומרים מסוימים.


מלטשת רוטטת

ייחודה של מלטשת רוטטת טמון באופן פעולתה. מלטשת רוטטת עושה שימוש בנייר שיוף שטוח המוצמד לפד הנע. מלטשת זו היא הנפוצה מבין סוגי המלטשות וקיימת במספר גדלים – החל ממלטשת להפעלה ביד אחת לליטוש שטחים מצומצמים ועד למלטשות גדולות המיועדות לשטחי עבודה גדולים יותר. המשייפת הרוטטת מתאימה בעיקר לעבודת ליטוש גסה, אך גם לליטושי פיניש עדינים יותר.

 

מלטשת אקסצנטרית

מלטשת אקסצנטרית מבצעת עבודת ליטוש מדויקת ונקייה. כרית הליטוש של מלטשת זו היא עגולה ותנועתה סביב ציר המלטשת היא אקסצנטרית ומאפשרת ליטוש חלק ומדויק, ללא כל סימני נייר ליטוש. פעולת הליטוש נעשית בתנועה של הפלטה בשני כיוונים בו זמנית - נייר הליטוש רוטט ומסתובב בו זמנית. אופן פעולה ייחודי זה יוצר אפקט של ליטוש בזוויות משתנות המייעלות את פעולת הליטוש ומקטינות את הסיכוי להשארת סימנים על החומר.

 

מלטשת – כללי בטיחות

כמו בכל פעילות עם כלי עבודה, חשוב מאוד להיצמד לכללי הבטיחות בעבודה עם מלטשת (משייפת).
חשוב לייצב את המלטשת בעת העבודה איתה ולא להפעיל עליה לחץ יתר על המידה ולבדוק את מצב נייר הליטוש לעיתים קרובות על מנת לא לגרום נזק בסיס.

 

מלטשת בזוקו שילובים


זוקו שילובים מספקת מגוון רחב של מלטשות פניאומטיות לשימושים שונים בתעשיית האוטומוטיב והתעשייה. המלטשות מבית Ingersoll Rand  - המותג המוביל בעולם בתחום כלי העבודה, יספקו לכם את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם, עוצמה חסרת פשרות ותפעול יעיל, חסכוני ונוח. בעזרת המשקל הקל, סיבובי המנוע העוצמתיים והדיוק, המלטשות העוצמתיות מתאימות לפעולה במגוון רחב של אפליקציות ומשימות לתוצאות מדויקות ואיכותיות במיוחד.

 

קבל הצעת מחיר מאפיינים
  • עוצמה חסרת פשרות.
  • טכנולוגיה מתקדמת.
  • שליטה מירבית בכלי.
  • התאמה למגוון רחב של אפליקציות.

 

קטרפילר הוא מותג הצמ"ה הנמכר בישראל לשנת 2018

דו"ח משרד התחבורה: 606 כלים נמסרו ע"י חברת טרקטורים וציוד, נתון שמעמיד אותה במקום הראשון 

קרא עוד

מלגזות XCMG הגיעו לישראל!

מלגזות הדיזל של קונצרן הצמ"ה הבינלאומי מספקות את הפתרון המושלם לשינוע והעמסה.

קרא עוד

סיכום ירידי סוף השנה של קבוצת זוקו שילובים

היינו בצפון, בדרום ובמרכז וביחד עם מעל 1300 לקוחות, זוקו שילובים סיימו את 2018 בגדול!

קרא עוד

בקרו אותנו באתר טרקטורים וציוד I.T.E מקבוצת זוקו שילובים

לאתר