ניקוי מסנן חלקיקים (DPF) | זוקו שילובים
ניקוי מסנן חלקיקים (DPF)

 

 

למה חשוב להתקין מסנן חלקיקים ברכב ישן/מזהם?

 

מסנני חלקיקים, המכונים גם לוכדי חלקיקים, הם אמצעי היעיל ביותר להפחתת פליטות חלקיקים מכלי רכב קיימים. ניקוי מסנן חלקיקים (DPF)נעשה ע"י כך שמסנן החלקיקים לוכד בתוכו חלקיקי פיח הנוצרים כחלק מתתהליך הבעירה הטבעי של המנוע. התקנת מסנן חלקיקים לרכב דיזל נהיתה חובה כחלק מתקנות המשרד לאיכות הסביבה לצמצום זיהום האוויר אשר נכנסו לתוקפן ב-1.11.18, כלי רכב ישנים בעלי מנועי דיזל יחוייבו להתקין מסנן חלקיקים (DPF) או להיגרט.

 

 

 

 

ניקוי מסנן חלקיקים - איך מתקנים זיהום אוויר ברכב?

 

זוקו שילובים מעניקה פתרון כולל – מסנן חלקיקים דיזל שעומד בכל התקנים והתקנה מוסמכת של איכות הסביבה למשאיות, כלי צמ"ה, אוטובוסים, מיניבוסים ורכבים פרטים.

הפתרון היעיל ביותר להפחתת זיהום אוויר מכלי רכב קיים הוא התקנת מסנן חלקיקים (DPF) בתהליך הנקרא רטרופיט (Retrofit). המסננים המאושרים ליבוא ולהתקנה בישראל הם מסננים אשר הוכחה יעילותם בהפחתה של יותר מ-98% ממספר החלקיקים.

 

 

 

 

איך המשרד להגנת הסביבה מסבסד את התקנת מסנן החלקיקים?

המשרד להגנת הסביבה מממן עד 100% בעלויות התקנת מסנן חלקיקים דיזל עבור "כלי רכב כבדים ישנים" בבעלות פרטית או בבעלות חברה או עוסק שבבעלותם עד 3 כלי רכב ומחזור המכירות שלהם לשנת 2016 אינו עולה על 1 מיליון ₪. המשרד יתמוך בכ-50% ממחיר המסנן ומהתקנתו בחברות אשר מחזור המכירות שלהן למע"מ לשנת 2016 אינו עולה על 10 מיליון ₪

 

 

 

 

 

שירותי ניקוי מסנן חלקיקים של זוקו שילובים

קבוצת זוקו שילובים נבחרה למשווק ומתקין מורשה של מסנני חלקיקים ברכבי דיזל מזהמים והיא הקבוצה המובילה בתחום התחבורה והתשתית עם התמחות בציי משאיות וצמ"ה בישראל. בנוסף, זוקו שילובים מחזיקה מלאי מגוון של מסנני חלקיקים של חברת BAUMOT. חברת BAUMOT הגרמנית הינה אחת המובילות בעולם בתחום מסנני החלקיקים שעומדת בכל התקנים המחמירים בעולם ומאושרת משרד לאיכות הסביבה.

צרו איתנו קשר ותיהנו ממלאי רחב וזמין למגוון דגמים, התקנה מהירה ויעילה, פריסה בכל הארץ, אפשרות לליווי מלא לכל התהליך, כולל אחריות של שנתיים על המסנן.

למידע נוסף התקשר: 072-395-2225 או השאר פרטים

 

למפרט טכני והצעת מחיר ניקוי מסנן חלקיקים

סוג
שימוש
מפרט טכני
 

מסנן חלקיקים

מחפשים בקרה מושלמת על משאבות הדלק שלכם?

רוכשים את מערכת הבקרה החשמלית החכמה של Piusi במחיר מיוחד, ומקבלים ערכת 10 מפתחות והתקנה במתנה!

קרא עוד

כל פתרונות השאיבה והשפכים בסיניבר שילובים

סיניבר שילובים הינה מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום תכנון וייצור משאבות וציוד לטיפול בשפכים!

קרא עוד

חג פסח שמח וכשר מקבוצת זוקו שילובים!

בפרוס האביב, קבוצת זוקו שילובים מאחלת לכל לקוחותיה ובני משפחותיהם, חג פסח כשר, בריא ושמח!

קרא עוד

בקרו אותנו באתר טרקטורים וציוד I.T.E מקבוצת זוקו שילובים

לאתר