משאבה טבולה לניקוז ושאיבת מים וביוב ממקומות נמוכים | זוקו שילובים

 

משאבה טבולה מכילה בתוכה מבחר מוצרים המתאימים לשימוש עם סוגים שונים של מים כדוגמת משאבת מים נקיים, מים אפורים, מי ביוב ועוד.
התפקיד המרכזי של משאבה טבולה הוא למעשה שאיבה וניקוז של מים ממקומות נמוכים כגון: חניונים תת קרקעיים, מקלטים, מרתפים וכדומה.

משאבה טבולה מתחלקת למספר קטגוריות מרכזיות כגון : חקלאות, תשתיות ושימושים שונים לדוגמא: משאבה טבולה לניקוז מי גשמים והצפות ממקומות נמוכים, משאבה טבולה לביוב לטיפול בשפכים ובביוב של קווי ביוב עירוניים, משאבות מסוג גריינדר הכוללות סכין מיוחד לגריסת מים הכוללים מוצקים שונים ומשאבה טבולה לשימושים ביתיים כגון שאיבה מבריכות שחייה, בריכות דגים וכו'. כמו כן, קיימים גדלים שונים של משאבות טבולות, גדולות כקטנות.

משאבה טבולה עשויה לרוב מחומרים כגון: מיציקות ברזל, פלב"ם, פלסטיק ומשאבה מפלדה הנחשבת לאמינה והעמידה ביותר ובעלת עוצמת שאיבה חזקה ביותר.
 

בחירת משאבה טבולה

בעת בחירת המשאבה המתאימה לצרכים שלכם, יש לתת דגש לסוג השימור המרכזי, שכן שימוש במשאבה טבולה אשר לא מתאימה מבחינת רמות ספיקה וגודל, יכול לגרום להשבתת המשאבה וחמור מכך, לגרום לה לנזק בלתי הפיך. בחירת משאבה טבולה מתאימה ואיכותית בעל תו תקן, שומרת על ביצועיה הגבוהים ומאריכה את חייה.


התקנת והפעלת משאבה טבולה

התקנת והפעלת המשאבה מוכרחה להיעשות על ידי מתקין מוסמך, שכן מדובר בהליך מורכב אשר דורש מיומנות וניסיון.
אופן הפעלת משאבה טבולה שונה בתכלית ממשאבות רגילות (יבשות), שכן המים הקיימים בסביבתה של המשאבה באופן טבעי, מעלים את הסיכון בהפעלתה.

אי לכך, יש לוודא מספר דברים בעת התקנת משאבה טבולה אשר להם חשיבות מכרעת בפעילותה התקינה: יש להתקין את צינורות המחוברים למשאבה כאשר היא במצב מאונך.
כמו כן, חובה לחבר את צינור השאיבה ולהדקו באמצעות חבק, תוך בדיקת זווית הכיפוף של הצינור.
 

משאבה טבולה – כללי בטיחות
 

השילוב בין חשמל ומים אשר עלול להיות קטלני, מחייב את בעל המשאבה וכמובן את המתקין לנהוג במשנה זהירות ולהקפיד כי בעת הליך השאיבה, צינור השאיבה ימוקם מתחת למפלס המים ולהקפיד שלא להחזיק בכבל החשמל. כך שאין זה משנה אם מדובר במשאבה טבולה קטנה לבריכה או משאבה טבולה למים אפורים, חשוב לשמור על כללים אלה.
 

משאבה טבולה של סיניבר
 

סיניבר מספקת מגוון רחב של משאבות טבולות המאופיינות במפרטים טכניים מתקדמים כגון: ראש מנוע העשוי מברזל יצוק, מעבר חופשי של 100 מ"מ, תפעול יעיל וחסכוני, בידוד חשמלי בדרגה הגבוהה ביותר, עוצמת רעש נמוכה, צד מנוע אשר עשוי מגרפיט או אלומיניום, משאבות טבולות עם מצוף ועוד.

כמו כן, סיניבר שילובים מספקת מגוון רחב של משאבות טבולות איכותיות העומדות בסטנדרטים הגבוהים בעולם וביכולת ספיקה חסרת פשרות. בין מוצרנו ניתן למצוא משאבה טבולה מסדרת SPP ומשאבה טבולה מתוצרת Caprari המתאפיינת ביכולות ספיקה יוצאת דופן ומתאימה למגוון רחב של שימושים.

 

קבל הצעת מחיר מאפיינים
  • מעבר חופשי: 100 מ"מ
  • מגוון רחב של יכולות ספיקה.
  • טכנולוגיה מתקדמת.
  • תפעול יעיל וחסכוני.

סיכום פורום Hexagon

בשבוע שעבר נערך בת"א מפגש ראשון מסוגו שמטרתו היתה לספק את הכלים המעשיים והמקצועיים להקמת תחנות כוח קטנות.

קרא עוד

מהפכת תחנות הכוח הקטנות בישראל יצאה לדרך!

זוקו שילובים ת מזמינv אתכם למפגש מקצועי מעשי להקמת תחנת כח פרטית בגז טבעי.

קרא עוד

קטרפילר הוא מותג הצמ"ה הנמכר בישראל גם ב- 2019

על פי דו"ח משרד התחבורה, 593 כלים של קטרפילר נמסרו בשנה החולפת.

קרא עוד

בקרו אותנו באתר טרקטורים וציוד I.T.E מקבוצת זוקו שילובים

לאתר