מייבש אוויר לקומפרסור תעשייתי במחיר אטרקטיבי | זוקו שילובים
מייבש אוויר

לאיכות האוויר יש חשיבות מכרעת בכל הקשור למערכות אוויר דחוס. אוויר דחוס המטופל בצורה ראוייה יוביל לשיפור היעילות והאיכות של המערכות עצמן. כפועל יוצא מכך, הבחירה במכשיר מייבש אוויר הנכון היא חשובה ביותר.

מהו מייבש אוויר לקומפרסור?

תפקידו המרכזי של מייבש אוויר הוא למנוע מצב של הצטברות מים ולחות במדחס. מצב זה יכול להוביל לפגיעה משמעותית במדחס ולצריכת אנרגיה מוגברת.

 

איך עובד מייבש אוויר?
 

תפקידו של מייבש אוויר הינו לשמור על לחץ האוויר במדחס ברמת הנורמה, ע"י אגירת מלאי חירום לאספקת אוויר כאשר המדחס סובל מעודף או חוסר זמני קצר ברמות ספיקת האוויר. כמו כן, מייבש אוויר מוביל לחיסכון משמעותי באנרגיה הנצרכת להפעלת המדחס, תורם למניעת בלאי ותקלות באמצעות מחזורי דחיסה קבועים, ומסייע בסינון הנוזלים במדחס ע"י הפרדת החומרים הנגועים מן הנוזל וניקוזם החוצה מן האוויר הדחוס.

 

מייבש אוויר והמדחס
 

מזג האוויר המיוחד המאפיין את ארצנו, מחייב את הצורך בשימוש במייבש אוויר. כי בין אם מדובר בטמפרטורות הגבוהות או באחוזי הלוחות הגבוהים, מומלץ להשתמש במייבש אוויר לקומפרסור כחלק מתהליך הדחיסה - אוויר העובר תהליך כפול של קירור.

 

בשוק קיימים סוגים ודגמים רבים של מייבשי אוויר הפועלים בדרכים שונות. לכן, קיים צורך בתהליך התאמה מדוקדק בין מייבש אוויר למדחס על מנת להשיג מדד מקסימלי של יעילות. מייבשי אוויר הוכיחו לאורך השנים את יעילותם, ועל כן הם נפוצים ברוב העסקים אשר עושים שימוש במדחסים והכך חוסכים בהוצאות התפעוליות, באנרגיה ומאריכים את חיי המדחס.

 

זוקו שילובים מספקת מגוון רחב של מייבשי אוויר ומייבשי לחות תעשיתיים המצויידים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם ועומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר. המייבשים מתאימים למגוון רחב של מדחסים (קומפרסורים) כגון: מדחס בורגי, בוכנתי ועוד שיאפשרו לכם עבודה רציפה, ללא תקלות וחיסכון מהותי בצריכת החשמל.

סוג
שימוש
מפרט טכני
 

מייבש אוויר

!Crazy December

תשכחו מכל מה שהכרתם כי החודש הזה אתם הולכים להרוויח ובגדול עם עשרות מוצרים בהנחות סוף שנה מטורפות!

קרא עוד

מסיימים את השנה בחפלת מכירות מטורפת!

מאות מוצרים בהנחות ענק, תצוגת כלים, תחרויות נושאות פרסים ותפאורה שטרם ראיתם!

קרא עוד

שבועיים מטורפים של מבצעים מתחילים עכשיו!

הנחות Black Friday של פעם בשנה על מגוון המוצרים!

קרא עוד

בקרו אותנו באתר טרקטורים וציוד I.T.E מקבוצת זוקו שילובים

לאתר