מברגת אימפקט

כאחד מכלי העבודה הנפוצים ביותר בעולם, למברגת האימפקט תוכלו למצוא שימושים רבים החל משימוש ביתי לתחזוקה השוטפת או להרכבת רהיטים בשיטת עשה זאת בעצמך, דרך עובדי בנייה וטכנאי חשמל או תקשורת ועד לתחזוקה במוסכים או במפעלים הגדולים ביותר שם יש צורך במברגה עוצמתית אשר תדע להתמודד עם עבודות מורכבות במיוחד.

למברגת האימפקט שני שימושים עיקריים כשבראש ובראשונה - הברגת ברגים לכל סוגי החומרים. השימוש השני והפחות נפוץ הוא קידוח, כשלרוב מדובר בעבודות קידוח קלות יחסית בחומרים כמו עץ וגבס. במקרים בהם יש כוונה לבצע פעולת קידוח יש לשים לב לעוצמת המברגה ולסוג המקדח ולוודא כי הם מתאימים לסוג העבודה.


מברגת אימפקט לעומת מברגות מסוגים שונים
 

ישנם שני סוגים עיקריים של מברגות: מברגות קלאץ' אשר בדומה לפעולת הקלאץ' (מצמד) בכלי רכב, ניתן לקבוע את מהירות הסיבוב של המברגה, ומברגות אימפקט אשר נעות במהירות מסוימת קבועה כשברגע שקיימת התנגדות לפעולת הסיבוב מתבצעת הלימה של המברגה (ההלימה היא כוח עוצמתי מתפרץ אשר מסייע בסגירת הבורג).

מקובל לחשוב שמברגת אימפקט מתאימה יותר לעבודה עם חומרים כגון : מתכות כבדות ואילו מברגת הקלאץ' מתאימה לעבודות עדינות יותר בהן קיים יתרון משמעותי לשליטה במהירות הסיבוב ובכך נמנע נזק לחומרים כמו עץ או לוחות אלקטרוניקה.


סוגים שונים של מברגת אימפקט 
 

ישנם 3 סוגים של מברגות אימפקט הנבדלים במקור האנרגיה שלהם :
1. מברגת אימפקט נטענת – מונעת באמצעות סוללה נטענת ומתאימה במיוחד לעבודות תשתית חשמל או מקומות בהם אין נגישות לרשת החשמל מסיבה בטיחותית או לעבודות בהם יש צורך בניידות גבוהה כמו טכנאים של חברות תקשורת העוברים במספר מקומות במהלך יום העבודה. טווח מברגות האימפקט הקיים מתחיל מ-V7.2 ומגיע עד ל-V36 כאשר הפופולרית ביותר היא מברגת אימפקט V18.

2. מברגת אימפקט פניאומטית – הפועלת באמצעות אנרגיה של אוויר דחוס, כלומר, מתאימה למקומות בהן קיימת תשתית של אוויר דחוס המחליפה את רשת החשמל, לרוב מסיבות בטיחותיות כמו במוסכים או מפעלי מזון.

3. מברגת אימפקט חשמלית – מתאימה יותר לסביבה ביתית או מבנים בהם יש גישה לחשמל ואין סכנה בטיחותית מהשימוש בו.
מברגת אימפקט בזוקו שילובים
 

מברגת אימפקט בזוקו שילובים

בזוקו שילובים תוכלו למצוא מגוון רחב של מברגות אימפקט, כלי עבודה פניאומטיים וכלים  נטענים של חברת Ingersoll Rand, יצרנית הכלים הרשמית של מרוצי ה-NASCAR בארה"ב ושל מספר קבוצות פורמולה 1. אז אם אתם מחפשים מברגת אימפקט מומלצת, יש לנו עבורכם את המברגות המובילות בעולם אשר יתנו מענה איכותי ועוצמתי לכל משימה שרק תבחרו.

סוג
שימוש
מפרט טכני
 

W5111

מברגת אימפקט " 1/4 נטענת 20V

W5111EU-K2

קיט מברגת אימפקט + 2 סוללות 1.5 אמפר + מטען

W1110

מברגת אימפקט " 1/4 נטענת 12V

W1110EU-K2

קיט מברגת אימפקט + 2 סוללות 2 אמפר + מטען

המדחסים הניידים של Atmos הגיעו לישראל

זוקו שילובים החלה לייבא את המדחסים הבורגיים האיכותיים מבית Atmos

קרא עוד

מגדירים מחדש את התדלוק בשטח!

Kingspan ו - Piusi  מגדירות מחדש את תדלוק בשטח בעזרת מערכות תדלוק מתקדמות.

קרא עוד

הטכנולוגיה במיטבה - הרובוט המהפכני של Brokk

מהיום אתם יכולים לבצע עבודות תשתית מגוונות בעזרת הרובוט המושלם של Brokk 

קרא עוד

בקרו אותנו באתר טרקטורים וציוד I.T.E מקבוצת זוקו שילובים

לאתר